Doula Karolina Facebook

Kontakt z dziecięcą duszą

Sesje i konsultacje

Kontakt z dziecięcą duszą naszych nienarodzonych potomków nie jest czymś nowym. Od dawna ludzie w różnych częściach świata przywoływali swoje przyszłe potomstwo, czy to w snach, czy to w modlitwach, czy to w pieśniach. Dziecięce dusze z reguły chętnie się komunikują, by poszerzać świadomość swoich przyszłych rodziców, by przygotować sobie bezpieczną przestrzeń do przyjścia na świat. Niemożność zajścia w ciążę, poronienia, aborcje są wyzwaniem, ale systematyczna medytacja i nawiązywanie więzi z dziecięcym duchowym światem może rozwiązać te problemy i prowadzić do szczęśliwego poczęcia.

Pracując z przyszłymi rodzicami wykorzystuję różne techniki i narzędzia, które zgłębiłam i poznałam na swojej ścieżce rozwoju duchowego i szamańskiego, są to elementy masażu dźwiękiem, pracy energetycznej na czakrach, wizualizacje, medytacje, praca z pieśnią i głosem. Jeśli jest przestrzeń na to, w czasie sesji łączę się z dziecięcą duszą, która chce się narodzić i skomunikować się z przyszłym rodzicem. Czasami dziecięce dusze chcą rozmawiać tylko z rodzicami. Uczę więc ich jak w medytacji nawiązać kontakt z dziecięcą duszą, budując odpowiednią przestrzeń w swoim sercu (a kobieta również w łonie) na przyjęcie potomka.

Zapraszam na sesje i konsultacje w zakresie świadomego i duchowego przygotowania się do poczęcia. W swojej pracy nie namawiam do przerywania konwencjonalnych metod wspomagających zapłodnienie. Jeśli szukasz jednak szerszego wymiaru poczęcia i jego duchowej strony, zapraszam serdecznie.

sesja kosztuje 120pln

Sesja fotograficzna:

W zaciszu domowym, w czerni i bieli bądź kolorze, uwiecznię Wasze niezapomniane chwile z maleństwem w czasie codziennych czynności. Naturalne, nie pozowane zdjęcia będą doskonałą pamiątką wspólnych chwil, radości i bliskości.

Cena w zależności od ilości zdjęć